Дефіцит заліза

Перші ознаки
Втома

Втома

Запаморочення

Запаморочення

Часті головні болі

Часті головні болі

Виснаження

Виснаження

Для вагітних

Вживання заліза під час вагітності вкрай важливе для попередження дефіциту заліза та розвитку анемії. Було доведено, що додатковий прийом заліза є ефективним методом профілактики дефіциту заліза та розвитку анемії.

РІХТЕР ФерроБіо разом із збалансованою дієтою забезпечує вагітну жінку необхідним залізом під час вагітності та після пологів.

Здоров'я жінки

Жінки схильні до розвитку ризику дефіциту заліза, якщо у них спостерігається надмірна кровотеча під час менструації. Це стосується і перименопаузальної маткової кровотечі. Дефіцит заліза впливає не лише на самопочуття жінки але і на її зовнішній вигляд.

Залізо - один із елементів, необхідних для гарної шкіри, здорового волосся та нігтів. Унікальна формула РІХТЕР ФерроБіо дозволяє жінкам підтримувати баланс заліза в організмі з мінімальними побічними ефектами.

Низький рівень заліза під час вагітності може негативно вплинути не тільки на здоров’я матері але також мати довгострокові наслідки для розвитку дитини. [5] 5. Elmahaishi Wael M, Zwawa Alia A, Elmahaishi Asma M, et al. The Effectiveness and Tolerability of Globifer Forte (Haem Iron)

Для здоров'я та життєвої сили

Залізо - мікроелемент, що забезпечує ряд важливих функцій в організмі людини. РІХТЕР ФерроБіо має позитивний ефект, якщо є значний дефіцит заліза, наприклад, у дітей під час активного росту, спортсменів, або в ситуаціях, коли є дієтичні обмеження, а також втрата ваги або відсутність апетиту через лікування онкологічного захворювання. Також додатковий прийом заліза може знадобитися при значній втраті крові, наприклад, у випадку хірургічного втручання або при шлунково-кишковому захворюванні.


Потрібно збільшити
вміст заліза в організмі?

Знайомтесь з РІХТЕР ФерроБіо
використання файлів cookie

Використовуючи веб-сайт ferrobio.com.ua, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie відповідно до нашої Політикою конфіденційності.

Я згоден