Звідки береться гемове залізо, що міститься у РІХТЕР ФерроБіо?
Гемове залізо у РІХТЕР ФерроБіо зустрічається в природі і має тваринне походження. Його отримують з гемоглобіну та міоглобіну. Гемоглобін і міоглобін – транспортні білки, що містять гем. Гемове залізо відрізняється високою біодоступністю на рівні 15-45%.
Як працює гемове залізо в організмі?
Завдяки своїй молекулярній структурі гемове залізо (Fe2+) тісно пов'язане з порфіриновою кільцевою структурою і всмоктується в кишечнику як одна молекула. Таким чином, в кишечнику значно зменшується кількість вільних іонів заліза , які і викликають небажане подразнення. Крім того, гемове залізо сприяє засвоєнню негемового заліза в організмі.
Чи може Ріхтер ФерроБіо викликати алергію ?
Так, може. У Ріхтер ФерроБіо міститься соя. Ріхтер ФерроБіо не містить глютену та лактози.
Чи підходить продукт хворим на цукровий діабет?
РІХТЕР ФерроБіо не містить вуглеводів, тому також підходить хворим на цукровий діабет.
Який на смак РІХТЕР ФерроБіо?
РІХТЕР ФерроБіо немає смаку, тому його приємно вживати
Що слід враховувати при використанні РІХТЕР ФерроБіо?
Ріхтер ФерроБіо можна приймати як з їжею, так і самостійно. Ніяких взаємодій з лікарськими засобами ще не виявлено, оскільки гемове залізо утворює тісний зв’язок з порфіриновим кільцем.
Чи є продукти, які гальмують всмоктування заліза?
На всмоктування гемового заліза в РІХТЕР ФерроБіо не впливає вживання інших продуктів.
Чи можна застосовувати РІХТЕР ФерроБіо під час вагітності?
РІХТЕР ФерроБіо можна застосовувати і під час вагітності. РІХТЕР ФерроБіо особливо рекомендується вагітним жінкам або жінкам, які планують завагітніти. Дослідження 2017 року показало підвищення гемоглобіну до нормального рівня > 10,5 г/ мл у вагітних жінок, які отримували по 1 таблетці РІХТЕР ФерроБіо 18 мг двічі на день протягом 12 тижнів. [6] 6. Institute of Medicine. Food and Nutrition Board. Dietary Reference Intakes for Vitamin A, Vitamin K, Arsenic, Boron, Chromium, Copper, Iodine, Iron, Manganese, Molybdenum, Nickel, Silicon, Vanadium, and Zinc : a Report of the Panel on Micronutrients. Washington, DC: National Academy Press; 2001. .
Чи РІХТЕР ФерроБіо також підходить для вегетаріанців/веганів?
Для вегетаріанців продукт є відносно придатним, оскільки гемове залізо отримується з гемоглобіну крові великої рогатої худоби. Продукт не підходить для веганів, оскільки джерело гемового заліза тваринного походження.
Який рекомендований щоденний прийом заліза?
9-13 років
8 мг
14-18 років
15 мг
19-50 років
18 мг
51 років і старше
8 мг
Під час вагітності
27 мг
Під час грудного вигодовування
10 мг

Не знайшли тут свого питання? Запитайте нас:

ukraine@richter.kiev.ua


використання файлів cookie

Використовуючи веб-сайт ferrobio.com.ua, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie відповідно до нашої Політикою конфіденційності.

Я згоден